Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

TEORIE SPORTU - VYTRVALOST

Vytrvalostní cvičení, která kladou nároky i na sílu nebo rychlost by se měla vyloučit – velký energetický výdej. Strednědobá a dlouhodobá vytrvalost . U dětí spíše dlouhodobá. 1. Souvislá metoda: Pro menší děti 10-15 min u větších 30 a více minut. Te

Metodická videa |

TV kategorie. Reprezentace Reprezentace "A" Reprezentace do 21 let Reprezentace do 19 let Reprezentace do 18 let ... Trénuj doma: Zápasová rychlost se změnou směru. 9.4.2020 Trénuj doma: Zápasová hra s přihrávkou. 2.4.2020 Trénuj doma: Záp

Proč je rychlost světla stále neměnná - relativita snadno ...

..aneb relativita polopatě. Rychlost světla je podivná. Je ve speciální relativitě pořád stejná, i když za světlem letíte šílenou rychlostí nebo mu obrovskou rychlostí letíte vstříc. Tuto podivnost lze ale velice snadno pochopit.

fotbal - Masaryk University

Fotbal patří vůbec mezi nejpopulárnější kolektivní sport na světě. Soupeří proti sobě dva celky, z nichž každý se snaží vstřelit soupeři co největší počet branek a současně co nejméně obdržet. Jedná se o fyzicky náročnou hru s pestrou škálou akcí (st

TEORIE SPORTU - KOORDINACE

obratnost s míčem (fotbal), obratnost s míčem (házená) agility (hbitost) viz. přiložené viedeo Práce nohou (foot work) Reakční rychlost a koordinace pohybu Koordinační průprava klamných pohybů pro fotbalisty Rozvoj hbitosti (agility drils) - švihadla

Kondiční trénink pro fotbal |

Fotbal (z anglického football, foot = noha a ball = míč) je jedním z nejpopulárnějších sportů ve světě.Hrají ho muži i ženy jak na profesionální, tak i amatérské úrovni. Je to kolektivní sportovní hra, fyzicky vysoce náročná vzhledem k různorodostem

Rychlost připojení –

Přečtěte si o tématu Rychlost připojení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Rychlost připojení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Rychlost připojení.

Fotbal - trénink budoucích hvězd: druhé, doplněné vydání ...

Druhé, doplněné vydání publikace obsahuje ilustrovaný popis technických prvků, zaměřuje se na základní všeobecnou přípravu začínajícího fotbalisty a prohlubuje jeho technické dovednosti podle rozdělení herních postů – obránce, útočník, brankář. Veške

"Rychlost soupeře a výměna míst nám ... -

"Rychlost soupeře a výměna míst nám činily značné problémy," hodnotil zápas trenér Suchopárek Česká reprezentace do 19 let dnes odehrála přípravné utkání v Nizozemsku. Domácí tým se ujal vedení už v desáté minutě a a do poločasu přidal ještě tři góly

Slovní fotbal - logická online hra zdarma

Těm co se líbí Slovní fotbal, se líbí také. On Words - 184 Hráčů online. Přidáno: před 6 lety. Akční slovní hra, která prověří jak tvoji slovní zásobu, tak rychlost. Vytvoř více podstatných jmen než tvůj soupeř. Kris Kros - 302 Hráčů online. Přidáno: