Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Archivčlánků :: TJ SLAVOJ ČERČANY

Zelená je tráva, fotbal to je hra. Úvodní stránka | Archiv článk ... Netvořice - Čerčany B 06.06.2009 17:00. 4. třída skupina A - 24. kolo ...

- Diskuse

MĚŘÍN, vojenská zotavovna Adresa: Jablonná nad Vltavou, 257 44 pošta Netvořice. Otevřeno: Po: 13.00-21.00, Út-So: 9.00-21.00, Ne: 9.00-20.00.Otevírací doba se může po dohodě přizpůsobit požadavkům návštěvníků. Vstupné: dospělí 120 korun za 90 minut,

Václavice : Přípravka má za sebou poslední turnaj na ...

Západ začal tzv. přelévanou, kdy se hra odehrávala zejména na polovině hřiště. Domácí, hnáni dopředu silou domácích toho však nevyužili a dostali úvodní branku. Domácím to však pomohlo a podařilo se jim vstřelit vyrovnávací branku v podobě neuvěřitel

dododododod odododododc dododododod odododododc dododododod odododododc dododododod odododododc odo o d o o c d c o d c/5 i masarykova univerzita d c dodoľ^^odod ...

Hrajte Fotbal Hry na 1001Hry, zdarma pro každého!

Zahrajte si ty nejlepší hry Fotbal Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Fotbal Hry pro každého. Bavte se!

Okresní stolní tenisté rozjeli svou show - Benešovský deník

Benešovsko - Okresní soutěže ve stolním tenise otevřely svoje brány. Na základě dohody klubů byly přihlášené týmy rozděleny nově do pěti výkonnostních skupin okresního přeboru. V OP1 nedal nováček z Divišova šanci Mrači, která přijela jen se třemi hr

Petr Hlinomaz - Blog

Netvořice leží poblíž Týnce n. Sázavou v severozápadní části okrese Benešov v kopcovitém kraji náležíjící do Středočeské pahorkatiny v nadmořské výšce 358 m, patří do mírně teplé oblasti s úhrnem srážek mezi 600 až 650 mm.

Václavice : První mistrovský turnaj Václavické minipřípravky

Poté se hra přelévala jako misky vah, avšak na skóre se již neměnilo a Václavice tím utržili vítězství v podobě výsledku 1:0. branky: 1x Hubínková Nikol. Druhý zápas začal od 09:40h proti týmu Vlašimi „B“. S tímto soupeřem doposud Václavice nehráli,

MP Pecerady– Netvořice 5:6 | TJ Jawa Pecerady

Netvořice přidali na agresivitě a místy nás přehrávali hlavně zarputilostí v koncovce. Otevřenější hra Netvořic nám dávala více prostoru k přečíslení a z toho těžil zejména Matěj Stejskal a Petr “Patzi”, škoda jen, že se některé akce nepodařilo zakon

A Tým FK Týnec nad Sázavou -

Ve druhém poločase se hra hostí o něco zvedla a výsledkem byl kontaktní gól Urbana v 58. minutě – 2:1. Dílo bylo nakonec dokonáno v samém závěru, když se hostujícímu Zemanovi podařilo vyrovnat na 2:2.