Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Nehráli jsme jako zkušené mužstvo, litoval Kolář ...

Slavia nastoupila s několika změnami, jen na lavičce začali Tecl a Masopust, ale hosté na vedoucí gól nečekali dlouho. Zahřmělo prakticky z první příležitosti, když se ve 14. minutě přes ostravskou zeď přesně k tyči trefil z přímého kopu Stanciu.

- specialista na evropský fotbal

přináší fanouškům fotbalu zprávy, výsledky, statistiky, fotbalové novinky a další fotbalový obsah.

OVA 2:2 SLA | FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha (FORTUNA ...

Slavia se dostala do vedení v 14. minutě, kdy pálil přesně po standardce Nicolae Stanciu. O tři minuty později již bylo srovnáno. Jaroslav Svozil totiž přetavil roh Potočného v domácí radost. V dalším průběhu zápasu měla navrch Slavia, která svého so

NÁŠ FOTBAL _ SK SLAVIA PRAHA | Aukro

Odznaky s tematikou fotbal 1918 - 2019. Kvalita - viz. přiložené foto. ... Barva : viz. obrázek Rozměry : ... mm Zapínání : jehla Podívejte se i do mého Aukro Shopu, najdete zde pravidelně doplňovanou nabídku odznaků různých žánrů.

HC Slavia Praha -

⚪️Sešívaní páťáci změřili v uplynulém týdnu svoje síly v derby se Spartou. Tentokrát ovšem nikoliv na ledě, ale na hřišti, kde si proti sobě zahráli...

Slavia s Plzní vydřely důležitá vítězství. Sparta se ...

Slavia 1:0 Zlín. Vedoucí Slavia hájí proti Zlínu šestibodový náskok v čele tabulky před druhou Plzní, po zaváhání v Ostravě by další ztráta byla pro sešívané závažná. Stejně jako v utkání s Plzní i dnes bude před stadionem připraveno organizované fan

SK Slavia Praha -

SK Slavia Prahaženy. Professional Sports Team. O2 TV Sport. TV Channel. RB Leipzig. Professional Sports Team. SlaviaFans. News&Media Website. FC Baník Ostrava - Sports Club. Legia Warszawa. Sports Team. Pages Liked by This Page.

Slavia přišla v nastavení o výhru v Ostravě, Plzeň přejela ...

Slavia přišla v nastavení o výhru v Ostravě, Plzeň přejela Zlín. Do hry o titul proklouzla i Sparta Fotbalisté vedoucí Slavie remizovali v 29. kole nejvyšší soutěže v Ostravě 2:2 a kolo před koncem základní části stále vedou tabulku před druhou Plzní

Slavia se trápila se Zlínem. Těsnou výhru zařídil Masopust ...

Slavia, která před nedělním zápasem vedla ligu o šest bodů před druhou Plzní, šla do posledního utkání základní části ligy v nejsilnějším možném složení. Sešívaným scházeli pouze vyloučený útočník Tecl a vykartovaný Jusúf, na hrotu je tak zastoupil C

Slavia - Plzeň 0:0, hit jara bez gólů, domácí udrželi ...

2020 22:00 Slavia vs. Plzeň fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 28:Slavia vs. Plzeň Sinobo Stadium SK Slavia Praha. FC Viktoria Plzeň ...