Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Fotbal 2/14 |

Fotbal hry– nejpopulárnější sport na světě potěší i ve virtuální verzi. Vyberte si tým a pusťte se do střílení branek jako na běžícím pásu. Fotbal si můžete zahrát i za Barcelonu, Bayern Mnichov či brazilskou reprezentaci. Strana 2/14

Turnaje :: Sportovní hala Rakovník

Senomaty ale prohráli s TJ Slabce 0:3 a Plzeň zdolala chlapce ze Slabec 4:0.Mini tabulka tři týmů posunula do elitní čtyřky zástupce z Plzně. V zápasech ve skupině o páté až osmé místo nejdříve SK Senomaty podlehli kladenské Slavoji 1:3 a Slabce pora

FC Jesenice - TJ Slabce, 12.kolo , Středočeský | Rakovník ...

Slabcešly do vedení. První poločas se hrál na obě strany. Slabce působily důrazně a Jesenici nedovolily jít do vedení. Ba naopak se po půl hodině hry prosadil přesnou střelou z hranice šestnáctky J. Černý - 0:1. Jelikož domácí na tuto branku nenašli

TJ Baník Lubná - TJ Slabce, 3.kolo , Středočeský ...

Slabce se od začátku snažily nacházet dlouhými balony J. Černého, ale to se jim nedařilo. Do vysunuté obrany hned ve 4. minutě vlétl Vopat, který otevřel skóre utkání – 1:0. Podobná situace nastala hned dvě minuty nato, kdy se slabečtí pokoušeli o of

Olympie Rakovník - TJ Slabce, 15.kolo , Středočeský ...

Hra domácích se ve druhém poločase zvedla, přesto ale Slabce odolávaly. Právě Čížek se dostal vůbec do první šance druhé půle, když ho vysunul Melichar, ale v souboji pálil vedle. I za Hrbkem cinklo břevno, to po Špimrově centru na Číhaře. V obrovské

TJ Slabce - FC 05 Zavidov B, 17.kolo , Středočeský ...

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.