Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Rozpis zápasů MS v hokeji 2018 - Základní skupiny - Hokej ...

Rozpis zápasů a výsledky Základní skupiny MS v hokeji 2018.

MS v hokeji 2020:Česko - Německo |

Užij si skvělou atmosféru MS a fandi našim přímo ze stadionu! Vstupenka na MS 2020 na zápas Česko – Německo od 1 900 Kč / osoba.. VSTUPENKA. na zápas Česko – Německo (16:20 hod); základní kategorie na stání; ASISTENČNÍ SLUŽBY

Online: Rusko - USA, MS 2019 - Hokej

Online reportáž - Online: Rusko - USA, MS 2019 - Hokej

Vstupenky na MS v hokeji 2020 Německo - Švédsko ...

Vstupenka na utkání MS 2020 v ledním hokeji ve Švýcarsku, Německo - Švédsko Plníme vaše sportovní sny +420 730 10 00 00

Německo - Kazachstán | ONLINE hokej | 5.1.2020 11:00 | MS ...

Hokej online, MS hokej 20, o udržení, 5. 1. 2020 11:00 . Německo - Kazachstán 6:0. Minuta Min. Tým Hráč Akce

Historiečeského hokeje | Český hokej

V roce 1948 mu chyběl ke konečnému vítězství jediný gól. V roce 1968 jeden bod navíc. V roce 1976 přišel o zlato pár minut před koncem rozhodnujícího utkání se Sovětským svazem. Největšího vítězství v historii dosáhl český hokej navíc v turnaji, na k

Výsledky | MS v hokeji 2020

Aktuální zápasy na MS v hokeji, program a výsledky i zajímavosti, videa a sestřihy z MS v hokeji 2020. Jen pro pořádek. Lední hokej - kolektivní zimní sport odehrávající se na ledě. Jedná se o jeden z nejrychlejších a nejdynamičtějších sportů na svět

Mistrovství světa v ledním hokeji – Wikipedie

Mistrovství světa v ledním hokeji je soutěž mužských reprezentačních mužstev členských zemí Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF). První mistrovství světa se konalo v roce 1920 jako součást her VII. Olympiády v Antverpách, oficiálně však bylo uz

Zájezdy a vstupenky na hokej za nejlepší ceny |

Aktuální situace spojená s novým typem koronaviru je něco, s čím se většina z nás setkala poprvé v životě. Na stav, který nastal, není možné připravit se dopředu. Odpověďmi, ani řešeními. Jelikož se nás dění v cestovním ruchu a sportu bytostně dotýká

Švédsko - Česko | ONLINE hokej | 2.1.2020 20:00 | MS hokej ...

Hokej online, MS hokej 20,čtvrtfinále, 2. 1. 2020 20:00 . Švédsko - Česko 5:0. Minuta Min. Tým Hráč Akce