Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Rosa nahrával na vítězný gól Omsku -

Pavel Rosa přihrál na poslední gól dnešního zápasu ruské hokejové ligy, v němž Avangard Omsk zvítězil v Novosibirsku 3:1. Český útočník asistoval v 53. minutě u branky Alexeje Troščinského, kterou hosté v přesilovce stanovili konečné skóre.

Severské řádění: Šulák zapsal tři body ... -

Výstavní večer v podání českých hokejistů v elitních hokejových soutěžích. Nejvíce zazářil útočník Kärpät Oulu Radek Koblížek, který si připsal čtyři asistence, čímž dokonale zastínil Libora Šuláka, jenž dotáhl svůj tým dvěma góly a nahrávkou k vítěz

informační list duben x FOTO: Petr Kubín - PDF

1Černošice informační list duben 2016 Černá černošická betonárna (strana 5) Granty pro rok 2016 (strana 7) Přehled kulturních akcí (strana 19) Skupina Neřež představí nové album (strana 21) 5x FOTO: Petr Kubín -- Nový kabinet pro učitele S knihovou j

HOKEJ INFO: MHC Martin angažoval ostrostřelce z Litoměřic

MARTIN 15. februára (SITA) - Hokejový extraligista MHC Mountfield Martin angažoval pred koncom prestupového obdobia českého útočníka Vítězslava Bílka z HC Stadion Litoměřice.Do Turca prichádza druhý najlepší strelec českej I. ligy: Bílek celkovo nazb

Brendl dal vítězný gól hokejistů Mory -

slovensko Slovanu Bratislava porazil v pátek ve slovenské extralize Žilinu 3:2 v prodloužení a vede tabulku s devítibodovým náskokem před Košicemi a Zvolenem. Bratislavský celek vyrovnal vedení obhájců titulu necelé tři minuty před koncem třetí třeti

SK Horácká Slavia Třebíč » oficiální internetové stránky

Leoš #ČERMÁK: ️"Po jeho boku jsem v Třebíči začínal. Vzpomínám, jak jsem tenkrát začal hokej trošku flákat, vzal si mě stranou a promluvil mi do duše, ať se rychle vzpamatuji a začnu makat, že v Třebíči nemám, co dělat, protože mám na víc. ... SK Hor

Nestrašil s Jaškinem po Karjale zářili ... -

Reprezentační pauza je za námi, evropské ligy se znovu naplno rozjíždějí. A česká stopa se neztrácí ani tentokrát. V Kontinentální hokejové lize se dvěma gólovými nahrávkami zaskvěl útočník Andrej Nestrašil, nejproduktivnější Čech Dmitrij Jaškin se i

HCL 2:3 HCB | HK Levice - HC Bratislava Capitals (1. liga ...

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.