Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Kam zajít v Praze fandit naším hokejistům? MS v hokeji 2019!

Přinášíme přehled podniků, kde se budou promítat zápasy MS v hokeji 2019, které se koná na Slovensku. Kam jít fandit - hokej 2019

MS v hokeji 2015ČR - Praha, Ostrava

MS v hokeji 2015ČR - Praha, Ostrava. 8,678 likes. Stránka Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 konané v Praze a Ostravě!

JakČeši zářili v hokeji. 2012: Poslední česká medaile ...

MS v ledním hokeji 2012 Finále: Rusko Slovensko 6:2 Zápas o bronz: Česko Finsko 3:2. Absurdních rozměrů věc nabrala před čtvrtfinále, kdy brankáři sice věděli, kdo bude chytat, ale měli zakázáno to prozradit. „Hráli jsme takové divadýlko.

MS v hokeji 2020: S kým si zahrají Češi ve skupině? -

Mistrovství světa v hokeji se v roce 2020 mělo uskutečnit v termínu od 8. do 24. května ve švýcarských městech Curych a Lausanne. S ohledem na pandemii koronoaviru ale byl šampionát, podobně jako prakticky všechny sportovní akce, zrušen. Na 84. světo

Hokej - online přenosy, výsledky zápasů dnes, program ...

MS v hokeji, extraliga, vše z NHL, KHL a další hokejové info - online reportáže, vysledky zápasů dnes, program zápasů a další info.

Kalendář hokejových zápasů v Praze, Brně i jinde v ČR ...

Kalendář hokejových zápasů v Praze, Brně i jinde v ČR Upozornění V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na

Mistrovství světa v hokeji 2019

MS v hokeji 2019 se koná na Slovensku od 10. do 26. května 2019 v Bratislavě a v Košicích. Turnaje se zúčastní 16 týmů, Češi zahajují hned první de se Švédskem.

Třebíčský útočník Burian nasázel v první hokejové lize ...

Čtyřmi góly se dnes blýskl v první hokejové lize třebíčský útočník Vilém Burian, jenž největší měrou přispěl k vítězství 5:1 nad Havlíčkovým Brodem. Hattrick zkompletoval v 36. minutě, kdy zvýšil na 3:0. Čtvrtou branku přidal minutu před koncem. V ut

Mistrovství světa v Praze? Ohromná invaze fanoušků (nejen ...

Mimochodem s některými lotyšskými fanoušky jsme se potkali i po letech v Bratislavě v roce 2011 nebo znovu v Praze 2015,“ těší Drlu, který přidává i další vzpomínku: „Na první zápas s Lotyšskem jsem byli všichni natěšení, před halou jsme v dlouhých k

190 00 Praha 9 (zobrazit na mapě) Spolkový rejstřík. Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852. IČ: 536440. Č. účtu: ČSOB 90718453/0300. Tel: +420 211 158 003. Fax: +420 233 336 096. E-mail: